Biz Kimiz?

Uluslararası taşımacılık sektöründe 13 yılı aşan tecrübemiz ile; büyüyen ve sürekli gelişen yapımızda, yenilikçi, dinamik, işine gönül vermiş, müşteri odaklı ve profesyonel bir kadroya sahip olmanın gururunu yaşıyoruz. Dünya genelinde güçlü acente ağımız sayesinde özel istek, problem saptama, süreci kolaylıkla yönetme konularında hızlı çözüm üretebiliyor, ülkeleri, limanları, acentaları gidip yerlerinde tanıyoruz. Böylece farklı ülkelerin prosedürlerine hâkim olup, eksiksiz mevzuatlarla konuya en uygun hizmeti sağlayabiliyoruz.

Fark yaratmak ve müşteri memnuniyetini maksimuma taşımak için; doğru iletişim kurmak, çözüm üretmek, kusursuz takip sistemi gibi temel kavramlara önem veriyor, kurumsal prensiplerimizden ödün vermeden ilerlettiğimiz büyüme ile taşımacılık sektöründe yolumuza güvenli adımlarla devam ediyoruz.

Türkiye’nin 3 ayrı şehrinde Izmir,Mersin,İstanbul Mesco olarak ve dünyanın dört bir yanında geniş acente ağımız ile “lojistikte akıllı çözümler” demeye devam ediyoruz.

Taşımalarımızın başında; Mermer ve Dogal Tas gruplari, granit malzemeler, makine, elektronik grubu, gıda, kimyasal/yanıcı yükler, tekstil ve otomotiv aksamlari gelmektedir.

Vizyonumuz; Küresel lojistik dunyasinda, yenilikçi entegre çözümler üreterek tercih edilen öncü kurum olmak.

Misyonumuz; Konteyner tasimaciliginda, proje islerin organizasyonlarinda, hava ve kara tasimaciliginda en akıllı cozumler üreterek musterilerimizin nakliye maliyetlerini düşürmek, ülkemizin geleceği icin uretime destek olmaktir