Denizyolu
  • Project Name: Business Accounting
  • Client: Company Name Inc.
  • Project Commencement Date: January 26, 2019
  • Project Completion Date: March 27, 2019
  • Project url: www.example.com

Denizyolu

Denizyolu Taşımacılığı

Türkiye limanlarından, Çin, Hindistan, Ortadoğu ülkeleri başta olmak üzere; Avrupa limanları, Afrika ve Amerika bölgesi dahil tüm dünya limanlarına ve dünya limanlarından Türkiye limanlarına, ihracat ve ithalat yüklemeleri için profesyonel kadromuz ve özel kontratlarımızla müşterilerimizin tüm taleplerinde yardımcı olmaya hazırız.

Uzun yıllara dayanan yoğun ihracat ve ithalat hacmimizin bizlere vermiş olduğu güç ve güvenin yanında, sahip olduğumuz kontrat navlunlar sayesinde, her zaman rekabetçi ve güvenilir transit süreler ile fark yaratmaya devam ediyoruz ve müşterilerimize rekabet gücü kazandırmanın yanı sıra, onların maliyetlerden de tasarruf etmelerini sağlıyoruz.

MESCO olarak konteyner hat operatörleri ile yaptığımız uzun dönemli anlaşmalar, zengin müşteri portföyümüzün sağladığı satın alma gücü ve güçlü yurtdışı acente ağı ile “kapıdan kapıya” ve “tek muhattap” prensibi ile uluslararası konteyner (komple ve parsiyel) forwarding hizmeti vermekteyiz.
Haftalık ve düzenli seferler ile tüm dünyada limandan limana veya kapıdan kapıya her türlü taşıma organizasyonunuzu güvenle gerçekleştirmekteyiz ve Incoterms kapsamında Ex-Works, FCA, FAS, FOB, CFR, CIF, CPT, CIP, DAF, DES, DEQ, DDU, DDP gibi her taşıma şeklinde size uygun çözümler sunmaktayız. Varış noktası neresi olursa olsun, tüm taşıma işlemlerini, tedarik zincirinizi yönetebilen tek bir servis sağlayıcısı ile sürdürürken zaman ve fiyat ihtiyaçlarınızı maksimum seviyede karşılıyoruz.

Bu kapsamda sunmuş olduğumuz hizmetlerimiz;

– Komple (FCL) Konteyner Taşımacılığı
– Parsiyel (LCL) Konteyner Taşımacılığı
– Konsolidasyon
– Limandan limana Taşımacılık
– Kapıdan kapıya Teslim
– Kombine Taşımacılık
– Tehlikeli Yük Taşımacılığı
– Transit Konteyner Taşımacılığı
– Özel Ekipman Çözümleri
(Flat rack, Open top, Soğutmalı konteynerler gibi)
– Ağır Tonaj Taşımacılığı
– Dökme Yük Taşımacılığı